NASZA FIRMA

MOTO- REGEN jest firmą rodzinną która powstała z poczucia pasji do motoryzacji, dokładności, precyzji oraz bogatego doświadczenia zdobytego w trakcie długoletniej pracy i szkoleń. Założycielem firmy pod nazwą KATRIN w 1982 roku był Józef Karpik, wówczas firma działała w branży metalowej. W trakcie upływu wielu lat następowały liczne przeobrażenia, które w konsekwencji doprowadziły do znacznego rozwoju firmy.

W roku 2005 syn Marcin Karpik przejął prowadzenie firmy i od tego momentu zajmujemy się profesjonalną regeneracją głowic. Podnosząc nasze kwalifikacje w 2010 roku powstał dział zajmujący się regeneracją i naprawą turbosprężarek. Rozwijając zamiłowanie motoryzacyjne i wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów w roku 2016 otworzyliśmy nowy dział zajmujący się regeneracją przekładni kierowniczych, zwanych potocznie maglownicami. Idąc za ciosem i chęcią wzbogacania naszej oferty w roku 2019 rozszerzyliśmy działalność o regeneracje filtrów DPF/FAP i katalizatorów DOC i SCR.

Rok 2022 jest dla firmy rokiem przełomowym, ponieważ zdecydowaliśmy się podjąć wyzwanie jakim jest renowacja felg aluminiowych. Według Nas jest to najlepszy sposobu na nadanie felgom drugiego życia. Nasi klienci będą mogli cieszyć się felgami, które nie tylko pięknie się prezentują, ale również dobrze spełniają swoje funkcje.

Posiadamy duży, nowoczesny i najwyższej jakości park maszyn. Zespół solidnie dobranych i wykwalifikowanych fachowców jest gwarantem, że usługi wykonane przez nasza firmę zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów. Chcielibyśmy dziś polecić Wam naszą firmę, jako solidnego, rzetelnego i profesjonalnego partnera na rynku motoryzacyjnym. Mamy nadzieję, że zakres usług, jak również i fachowa pomoc naszych pracowników, pozwolą Państwu zyskać to, na czym najbardziej Wam zależy- najwyższą jakość i pełne zadowolenie.

Zapraszamy Klientów na kawę do naszej MOTO-POCZEKALNI.

Udzielamy rocznej gwarancji na każdą zregenerowaną część.