REGENERACJA MAGLOWNIC SIEDLCE

Usługę jaką jest regeneracja maglownic w Siedlcach przeprowadzamy dla przekładni kierowniczych listwowych ze wspomaganiem hydraulicznym oraz elektrycznym, a także tych bez wspomagania do samochodów osobowych i dostawczych . Używamy tylko oryginalnych zestawów naprawczych ( uszczelnień ) firmy CORTECO, EMMETEC.

 

warsztat regeneracji maglownic w siedlcach       urządzenie do regeneracji maglownic siedlce

Proces regeneracji przekładni kierowniczych/maglownic Siedlce  (hydraulicznych, ślimakowych) obejmuje :

1. ocenę stanu zużycia i możliwości podjęcia procesu regeneracji.
2. dokładne mycie wszystkich podzespołów.
3. piaskowanie i malowanie obudowy.
4. wyprowadzenie płaszczyzny listwy zębatej oraz jej szlifowanie .
5. naprawę i przegląd zaworu dystrybucyjnego.
6. przygotowanie tulei ślizgowych, pierścieni, łożysk obrotowych.
7. dobór nowych uszczelnień (uszczelniacze, oringi, pierścienie PTFE).
8. montaż podzespołów, regulacja i test.
9. Każda przekładnia jest sprawdzana na specjalistycznym stanowisku hydraulicznym pod ciśnieniem do 150 bar.

Najczęstsze problemy związane z przekładnią, maglownicą, po których łatwiej będzie Państwu zdiagnozować usterkę w samochodzie:

1. wycieki,
2. stuki,
3. luzy,
4. braki/zaniki wspomagania,
5. przeskoki na listwie,
6. nie trzymanie trakcji toru jazdy,

Jeżeli nie możesz do nas dotrzeć, wyślij nam swoją zepsutą przekładnie a my w ciągu 24 godzin odeślemy Ci zregenerowaną, pokrywając koszty

Auta przemierzające ogromną ilość kilometrów po polskich drogach niestety nie mają prostego życia. Dziury, jak i progi zwalniające, wysokie krawężniki oraz nierówne przejazdy kolejowe, niestety powodują szybkie zużycie podzespołów, takich jak układy zawieszenia i kierowniczy, co w konsekwencji powoduje że proces jakim jest regeneracja maglownic Siedlce jest niezbędny. Jakie usterki powszechnie spotykane są w przekładni kierowniczej oraz jak możemy je usunąć?

Maglownica jest potocznie określana jako zębatkowa przekładnia kierownicza, której zadaniem jest przeniesienie ruch kierownicy na ruch mechanizmu zwanego zwrotniczym efektem czego jest skręt kół. Zamienia ona ruch zwany obrotowym na ruch postępowy. Jest z powodzeniem stosowana w większości samochodów.

Układ kierowniczy jest jednym z najważniejszych układów w samochodzie i jest bezpośrednio odpowiedzialny za bezpieczeństwo podróżnych. Dlatego stosowane rozwiązania powinny być przede wszystkim trwałe. Niestety, nie zawsze tak jest. Producenci aut, dbając o większe zyski z serwisowania samochodów, coraz częściej projektują układy które są niedostosowane do bardzo trudnych warunków eksploatacji, w takim wypadku koniecznym jest przeprowadzenie regeneracji maglownicy Siedlce. Dzięki temu zadbasz o swoje bezpieczeństwo.

 

Motoregen poleca usługę jaką jest:

Regeneracja maglownic Siedlce

 

 

... ponad 30 lat doświadczenia
Współpracujemy z