NASZA FIRMA

MOTO- REGEN jest firmą rodzinną która powstała z poczucia pasji do motoryzacji, dokładności, precyzji oraz bogatego doświadczenia zdobytego w trakcie długoletniej pracy i szkoleń. Założycielem firmy pod nazwą KATRIN w 1982 roku był Józef Karpik, wówczas firma działała w branży metalowej. W trakcie upływu wielu lat następowały liczne przeobrażenia, które w konsekwencji doprowadziły do znacznego rozwoju firmy.

W roku 2005 syn Marcin Karpik przejął prowadzenie firmy i od tego momentu zajmujemy się profesjonalną regeneracją głowic. Podnosząc nasze kwalifikacje w 2010 roku powstał dział zajmujący się regeneracją i naprawą turbosprężarek. Rozwijając zamiłowanie motoryzacyjne i wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów w roku 2016 otworzyliśmy nowy dział zajmujący się regeneracją przekładni kierowniczych, zwanych potocznie maglownicami. Idąc za ciosem i chęcią wzbogacania naszej oferty w roku 2019 rozszerzyliśmy działalność o regeneracje filtrów DPF/FAP i katalizatorów DOC i SCR.

Posiadamy duży, nowoczesny i najwyższej jakości park maszyn. Zespół solidnie dobranych i wykwalifikowanych fachowców jest gwarantem, że usługi wykonane przez nasza firmę zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów. Chcielibyśmy dziś polecić Wam naszą firmę, jako solidnego, rzetelnego i profesjonalnego partnera na rynku motoryzacyjnym. Mamy nadzieję, że zakres usług, jak również i fachowa pomoc naszych pracowników, pozwolą Państwu zyskać to, na czym najbardziej Wam zależy- najwyższą jakość i pełne zadowolenie.

Zapraszamy Klientów na kawę do naszej MOTO-POCZEKALNI.

Udzielamy rocznej gwarancji na każdą zregenerowaną część.